KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407443
nr 1540 7443
Ulf Johansson
(1912-1978), Sverige
Oljemålning, Kvinnoporträtt. Signerad -45. Olja på pannå, 49x34 cm, yttermått inklusive ram: 60x45 cm
Utrop:
500 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:40:00
Ulf Johansson
Läs mer om Ulf Johansson